Herbalife - Възможност за бизнес

ИзображениеКак да се храним здравословно? Кои храни да избягваме? Кои трябва да включваме в менюто ни по-често? Дискусии за здравословното хранене - тук.
Потребителски аватар

Topic Author
batman FITNES
Администратор - www.ITevolutioN.eu
Администратор - www.ITevolutioN.eu
Регистриран: 28 юни 2018, 20:43
Точки: 50
Образование: Висше Образование

Herbalife - Възможност за бизнес

Мнение от batman FITNES » 14 сеп 2018, 21:16

Какво е Herbalife?
Herbalife е nutrition компания. Това ще рече, че е компания, която произвежда хранителни добавки протеин, BCAA, заместители на ястия и тн. Всичко каквото ви дойде на акъл те го продават.
Батмане... Защо обаче избра точно за Herbalife да пишеш?
Много хора ми задават този въпрос, е разбира се обръщат се към мен с истинското ми име "Митко", защото или не са чували за тази марка през живота си или в главата им се върти само Optimum Nutrition и PhD.
Herbalife предлага по-качествени продукти и доста по-евтини продукти в сравнение с другите такива компании, докато предлага възможността да изкарвате пари от тях. За да видите, че не говоря просто така едно просто гугъл търсене "best nutrition company in the world" ми връща следните резултати ->
Някои резултати са старички, но има и нови. Можете да проверите за себе си.
Как ще изкарвам пари от Herbalife?
Чрез реферал програма. Това представлява да привличате клиенти с ваш специален спонсорски код. При всяка поръчка направена чрез вашия код вие получавате от 25% до 75% от стойността на поръчката (зависи от това колко хора са се регистрирали с вашия код). Погледнете го така, ако имате над 50 човека регистрирани ще получавате около 30% т.е. на 100 лева поръчка, вие получавате 30 лева. Не е малко.
Това не е всичко. На всичкото от горе получавате и % отстъпка, когато вие пазарувате от тях, този процент е равен на процента, който получавате при продажба. Звучи объркващо, но да приемем, че отстъпката ви е 20% това означава, че ще получавате 20% от покупката на ваш реферал. Ако отстъпката ви е 30%, получавате 30% и тн.

По тази тема мога да пиша до утре, тъй като има страшно много да се каже, но ако ви звучи интересно и искате да научите повече. Се свържете с мен Линковете са достъпни само за регистрирани потребители на ITevolutioN.eu

Отговори

Върни се в “Здравословно хранене”